Sprzedam Antminer s3/s2

Trader2018
Początkujący

06 grudnia 2018, 08:41

Antminer s2 (działa na pełnej mocy, oryginalny zasilacz Enermax - mam tego więcej) jako ofertę dla chcących wejść ogólnie w temat miningu. Co prawda umożliwia kopać na sha256 (czyli Bitcoin i Bitcoin Cash fork nr 1, ale używając multipool ala zpool.ca można kopać WSZYSTKO).

CENA : 10 BTG + 1 BTG wysyłka - płatność wyłącznie na konto podane w moim opisie, po wysyłce podaje numer tracking Paczka24 Poczta Polska lub Paczkomatem. Od przyszłego poniedziałku mogę zrobić testy, film, dodatkowe zdjęcia na życzenie. Chcesz zarezerwować już na 100% dla siebie wpłata 5% i jest twoje. Wszystko transparentne - adres BTG dostępny dla wszystkich.

Antminer s3 (działa na pełnej mocy, bez zasilacza - mam tego więcej) jako ofertę dla chcących wejść ogólnie w temat miningu. Co prawda umożliwia kopać na sha256 (czyli Bitcoin i Bitcoin Cash fork nr 1, ale używając multipool ala zpool.ca można kopać WSZYSTKO).
CENA : 4 BTG + 1 BTG wysyłka
CENA : 6 BTG + 1 BTG z zasilaczem - płatność wyłącznie na konto podane w moim opisie, po wysyłce podaje numer tracking Paczka24 Poczta Polska lub Paczkomatem. Od przyszłego poniedziałku mogę zrobić testy, film, dodatkowe zdjęcia na życzenie. Chcesz zarezerwować już na 100% dla siebie wpłata 5% i jest twoje. Wszystko transparentne - adres BTG dostępny dla wszystkich.

Antminer s1 (z lekko uszkodzonym kondensatorem - jednego brak,ale działa na pełnej mocy, bez zasilacza - dodatkowo to PRAWDZIWY zabytek w 2015 kopiący dziennie 12000 DGB na przykład, ostatni jaki się ostał) jako ofertę dla chcących wejść ogólnie w temat miningu. Co prawda umożliwia kopać na sha256 (czyli Bitcoin i Bitcoin Cash fork nr 1, ale używając multipool ala zpool.ca można kopać WSZYSTKO).
CENA : 1.3 BTG + 0.4 BTG wysyłka - płatność wyłącznie na konto podane w moim opisie, po wysyłce podaje numer tracking Paczka24 Poczta Polska lub Paczkomatem. Od przyszłego poniedziałku mogę zrobić testy, film, dodatkowe zdjęcia na życzenie. Chcesz zarezerwować już na 100% dla siebie wpłata 5% i jest twoje. Wszystko transparentne - adres BTG dostępny dla wszystkich.

Pytanie, sugestie, pertraktacje ceny ( a jak ) piszemy oficjalnie jak ktoś zainteresowany. Wszystko jasne i czytelna dla każdego. Zróbmy sobie taki experyment. Możliwość odbioru osobistego w Trójmieście. Akceptuje płatność WYŁĄCZNIE w Bitcoin GOLD (BTG) : https://bitbay.net/pl/kurs-walut/kurs-bitcoingold-pln

Płatność na konto :
https://btgexplorer.com/address/GJLbvYi ... vW7B3Gybot
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ