Anonimowe przesyłanie Bitcoin GOLD od 14.12.2018 r.

Trader2018
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 04 grudnia 2018, 21:26

05 grudnia 2018, 19:42

Przesyłanie Bitcoin Gold będzie anonimowe, a to w tej chwili najtańsza waluta z TOP 20/1-2
Tłumaczenie przez Google :

https://atomicpay.io/global/en#

Startup Atomicpay.io poinformował o uruchomieniu beta swojej bramki płatności kryptowalutowej w dniu 3 grudnia, z obsługą sześciu różnych zasobów cyfrowych. Procesor płatności eliminuje strony trzecie i pozwala akceptantom akceptować kryptowaluty w sposób niedyskodowany.
Przeczytaj także: Prawo ścigania Stanów Zjednoczonych chce narzędzi do ochrony Blockchain dla monet prywatności
Programiści uruchamiają bramę płatności kryptowalutowych
Prywatna beta wersja Atomicpay będzie dostępna dla ograniczonej grupy testerów, ale każdy zainteresowany może się zarejestrować, aby spróbować, mówią deweloperzy. Założyciele Atomicpay twierdzą, że nowe oprogramowanie to "zdecentralizowany" procesor płatności kryptowalut, który umożliwia akceptantom akceptowanie kryptowalut bezpośrednio od klientów w "środowisku bez zaufania".

"Przetwarzamy płatności, ale nie mamy żadnych funduszy ani pośredników. Pieniądze trafiają bezpośrednio do twojego portfela. Masz natychmiastową własność i pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi "- wyjaśnił zespół podczas ogłoszenia wersji beta.
Atomicpay obsługuje 156 walut i oferuje pełne wsparcie dla protokołu BTC Segregated Witness (Segwit). Za pomocą tej aplikacji można utworzyć adres URL płatności i przyciski płatności, jednocześnie świadcząc tradycyjne usługi POS (Point-of-Sale). Brama zawiera również interfejs aplikacji (API) i wtyczki e-commerce dla twórców witryn.
W momencie publikacji platforma Atomicpay obsługiwała gotówkę bitcoinową (BCH), bitcoin core (BTC), bitcoin gold (BTG), litecoin (LTC), dash (DASH) i dogecoin (DOGE). W pierwszym kwartale 2019 r. Deweloperzy planują dodać etery (ETH) i różne tokeny ERC20 wraz ze stellarną (XLM).

Atomicpay konkurować z procesorami płatności bezpłatnej
Brama płatności generuje nowy adres płatności dla każdej faktury, korzystając z obsługi portfela hierarchicznego deterministycznego (HD). Usługa oferuje również plan biznesowy dla osób i organizacji, które chcą spełniać wymagania klientów. Ponadto, uruchomienie oferuje opcjonalną funkcję dla płatności kryptowalutowych, które automatyzują transfery bezpośrednio do lokalnych giełd za pośrednictwem protokołu CCXT.

"Interfejs API pozwoli sprzedawcom ustawić interwał, w którym środki będą automatycznie wysyłane do giełdy, tworzyć zlecenia od krypto do fiat i ostatecznie żądać wypłaty z powrotem do swojego banku" - wyjaśniają twórcy Atomicpay.
Atomicpay ma wielu konkurentów, w tym wiodącego lidera bramek do płatności kryptowalutowych, Bitpay. Jednak w przeciwieństwie do Atomicpay, firma z siedzibą w Atlancie przyjmuje tylko dwie cyfrowe waluty.

Usługa Atomicpay jest bardziej podobna do Btcpay z otwartym kodem źródłowym, a także platformy Coinbase Commerce i AnyPay Global, która generuje faktury krypto walutowe, za które można płacić za pomocą wiadomości tekstowych (SMS) za pomocą aplikacji Cointext. Ale główną cechą odróżniającą Atomicpay od Btcpay, Coinbase Commerce i Anypay jest to, że nowy startup pobiera opłatę za swoje usługi. Zwykli użytkownicy płacą stawkę ryczałtową w wysokości 1 procenta, aby korzystać z platformy Atomicpay, a użytkownicy biznesowi zapłacą 0,9 proc. Miesięczne opłaty za faktury będą rozliczane dla użytkowników, a nie pobierane z każdej transakcji. Jednak większość bramek płatniczych udostępnia swoje usługi za darmo, co może zniechęcić niektórych użytkowników do korzystania z aplikacji Atomicpay.
Co sądzisz o platformie płatniczej kryptowaluty Atomicpay? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Zastrzeżenie: Bitcoin.com nie popiera ani nie wspomaga żadnego z wymienionych produktów / usług. Czytelnicy powinni przeprowadzić należytą staranność przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z wyżej wymienioną firmą lub z jej filiami lub usługami. Bitcoin.com nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na treści, towarach, aplikacjach, protokołach lub usługach wymienionych w tym artykule.

Obrazy za pośrednictwem Shutterstock, Atomicpay i Pixabay.

Chcesz stworzyć swój własny bezpieczny papierowy portfel do przechowywania na zimno? Sprawdź naszą sekcję narzędzi.
Post Atomicpay uruchamia prywatną wersję Beta Digital Currency Payment Gateway pojawił się pierwszy na Bitcoin News.

https://berminal.com/news/all/40275/Ato ... nt-Gateway
ODPOWIEDZ